פרוייקטים

המלצות

בלי אליהו אני לא יודעת איך הייתי מצליחה לעבור את הפרויקט הזה. אני בעלת דירה בבניין שעבר התחדשות ברחוב ניל"י וזה דרש מעורבות רבה כלכלית ואישית של בעלי הדירות. אליהו הוביל אותי יד ביד במהלך כל הפרויקט, החל ממימון, דרך תכנון הדירה, ובכל שלבי הביצוע ועד לפרט האחרון. בזכות הליווי של אליהו ערך הדירה עלה משמעותית ואני שלא מבינה בכלל בבניה יכולה להנות מהפירות של הפרויקט.
אלישבע מרטון
אני תושבת הצפון ויש לי דירה בבניין בירושלים שעבר הרחבה. לא היה לי את הזמינות להתעסק בכל התהליך של הריסה ובניה חדשה. למזלי הדיירים בחרו את אליהו לנהל את הפרויקט כך שבמשך שנתיים הפרויקט התנהל ללא תקלות וללא צורך התערבות ממני כאשר אני מקבלת בשותף עדכונים לגבי התקדמות העבודה. היום יש לי דירה חדשה בניין חדש לחלוטין שלדעתי הוא אחד היפים בשכונה וזאת תודות לאליהו.
שושנה כהן
בפרויקט התחדשות עירונית בקטמון שהסתיים ב-2018 אני הייתי נציג הדיירים. התחילה היה לנו מנהל פרויקט שלצערנו לא קידם את הפרויקט כלל ונאלצנו להחליף אותו. מרגע שאליהו הגיע דברים התחילו לזוז קדימה. אליהו דאג להביא את אנשי המקצוע הטובים ביותר, שינה תוכניות לטובת הבניין והדיירים, עדכן אותי באופן שוטף על הנעשה בשטח. במבט לאחור אני יכול לומר שאילולא אליהו הפרויקט לא היה מגיע לאיכות אליה הוא הגיע והיה דורש ממני זמן פנוי שלא היה לי.
אסף זיידרמן - נציג הדיירים